מתכנת פרילנסר PHP למערכת וורדפרס | עלות

אז גם אתם נתקעתם בלי מתכנת PHP פרילנסר? נראה שבשנים האחרונות הביקוש למתכנת פרילנסר עלה בעשרות אחוזים בגלל התפוצה הגדולה של מערכת וורדפרס.

אז, אם גם אתם מחפשים מתכנת וורדפרס פרילנסר לאתר שלכם, כנראה שאתם לא היחידים.

תֹּכֶן עִנְיָנִים

 1. מה זה מתכנת PHP וורדפרס?
 2. למה חשוב לעבוד עם מתכנת וורדפרס מקצועי
 3. מה מתכנת פרילנסר יודע לעשות
 4. כמה עולה שירות מתכנת וורדפרס פרילנסר

מה זה מתכנת PHP בסביבת וורדפרס?

PHP ( Hypertext Preprocessor ) היא שפת תכנות לכתיבת סקריפטים וקטעי קוד ליישומי אינטרנט שונים והיא עובדת בצד השרת.

זאת אומרת שבעזרת שפה זו ניתן לבצע פעולות הקשורות למידע העובר בין השרת לבסיס הנתונים ולדפדפן, שפה זו איננה שפת עיצוב.

ובכל זאת מה הקשר למערכת וורדפרס?

כמערכת לבניית אתרים בקוד פתוח, מערכת וורדפרס כתובה בשפה זו, ומשום כך דרוש מתכנת PHP שידע לעבוד בסביבת וורדפרס. אמנם לוורדפרס יש פונקציות מותאמות לוורדפרס בלבד אבל כולן מבוססות על שפת PHP.

למה חשוב לעבוד עם מתכנת וורדפרס מקצועי?

האם הייתם מתקנים את הרכב שלכם במוסך "מדרכה" או הולכים לטפל בבעיה רפואית קריטית אצל רופא חובב?

אני מניח שלא. בדיוק מאותה סיבה לא מפקידים נכס יקר בידיהם של חובבנים או כאלו שלא מכירים את המערכת מבפנים. הנזק שעלול להגרם לאתר או לבסיס הנתונים הוא גדול ולא כדאי להסתכן בהשבתה או נפילה של האתר. מתכנת פרילנסר PHP מכיר את מערכת וורדפרס על בוריה או לפחות את רובה.

מה מתכנת פרילנסר יכול לעשות?

בניית תכונות (פיצ'רים) חדשות

מתכנת פרילנסר יכול לקודד לכם את התכונה שתמיד רציתם שתהיה לכם באתר. הוא ידע איך להשתלב בצורה הטובה ביותר בתוך 'הקרביים' של מערכת וורדפרס ולנצל את כוחה. מתכנת וורדפרס פרילנסר בעל ידע בשפת התכנות JavaScript על ספריותיה השונות ידע להוסיף אנימציה ואירועים לאתר, לשפר ולשדרג גם את חזית האתר, ולא רק את השרת.

בניית תבניות מותאמות אישית או דפים חדשים

על אף שניתן לבנות אתרי וורדפרס אלמנטור די בקלות ולהוסיף דפים שונים לאתר. לא את הכל ניתן לעשות ללא הידע הנכון בשפות שונות לעיצוב ובניה של אתרים. אם תרצו לבנות דפים מיוחדים עם תכונות שאינן נתמכות על ידי תוספים לבניית דפים כאלו ואחרים, תהיו חייבים לעבוד עם מתכנת פרילנסר PHP בסביבת וורדפרס.

אל תתפשרו על פרילנסר שלא מכיר ויודע שפות בסיסיות לעיצוב או ספריות כמו: CSS, HTML, BOOTSTRAP, כמינימום.

האצת האתר

כמה זמן לוקח לאתר שלכם להפתח? אם זה יותר משניות בודדות אתם מאבדים תנועה לאתר ויתכן שגם לקוחות פוטנציאלים.

מתכנת וורדפרס פרילנסר ידע לבצע אופטימיזציה ושיפור מהירות לאתר וורדפרס שלכם.

הוא ידע איך לסדר את הסקריפטים נכון, איך להגדיר את זכרון המטמון, איך לעשות אופטימיזציה לתמונות. הוא ידע להשתמש בכמה שפחות תוספים ולבצע פעולות על בסיס קוד שהוא מפתח.

רוצים להאיץ את האתר שלכם? למדו איך לשפר מהירות אתר וורדפרס ב 7 צעדים.

שירותי תחזוקה

מתכנת פרילנסר לוורדפרס ידע לספק לכם שירותים מקיפים לתחזוקת אתרי וורדפרס. לא רק לשנות כותרת, טקסט, תמונה, או צבע של אלמנט. מתכנת PHP ידע לספק לכם שירותי תחזוקה מקיפים הכוללים הגנה מפני פריצות, שחזור מהיר אחרי נפילה, ביצועים אופטימלים, קידום ON-PAGE ובניית קישורים פנימיים, טיפול בתקלות שוטפות, הוספת תכונות חדשות ועוד.

טיפול בכל סוגי התקלות

תקלות קורות. בין אם הן קורות באשמתנו (בעלי האתרים) או לא. תפקידנו הוא לנסות למנוע אותן עד כמה שניתן, וכשהן קורות אנו צריכים להבין למה הן קרו על מנת שלא לחזור על הטעות.

מתכנת PHP מקצועי ידע לתקן את כל השגיאות באתר, לא משנה מי גרם להן.

תקלות של תוספים והתנגשויות ביניהם, שגיאות רספונסיביות בעיצוב והתאמה למובייל, תקלות ובאגים באתר woocommerce, הן רק חלק קטן מהעבודה היומית של מתכנת PHP וורדפרס פרילנסר.

הגברת רמת אבטחה של וורדפרס

רמת האבטחה שמספקת מערכת וורדפרס היא לא רחבה מספיק בשביל שנוכל להתעלם מהסכנות הקיימות מפריצה לאתר. על אף שישנם תוספים מומלצים לוורדפרס המוסיפים שכבת הגנה נוספת, אין זה מספיק.

מתכנת PHP פרילנסר ידע להוסיף שכבות הגנה נוספות ברמת השרת. שכבות הגנה אלו הן חשובות נגד סוגים שונים מתקפות על האתר. התקפות כמו: Clickjacking, או התקפה מסוג Cross Site Scripting, ברובן ניתנות למניעה כאשר מגדירים נכון את השרת. מתכנת מקצועי ידע להוסיף את הקודים המתאימים.

בניית סקריפטים של JavaScript ופונקציות של PHP למטרות שונות

אתם רוצים איזשהו פיצ'ר מורכב ולא סתם אלמנט עם תמונה? המתכנת ידע לעשות את זה. צריכים להוסיף אנימציה לכפתורים או אלמנטים? שוב, המתכנת ימציא לכם פתרון.

כמה עולה שירות של מתכנת PHP?

אומרים שידע זה כוח, במקרה הזה ידע הוא גם כסף.

מכיוון שעלות שעת עבודה של מתכנת PHP מקצועי לוורדפרס עלולה להגיע למאות שקלים.

החל מ- ₪220/שעה

 • מתכנת PHP מקצועי

 • אפשרות לתכנות Java script

 • אפשרות לתכנות jQuery

 • עבודה עם HTML | CSS

 • מסגרת עבודה BOOTSTAP 5

 • עד שעה אחת או חלק ממנה

 • אפשרות לעבודה עם אלמנטור פרו

אם אתם זקוקים למתכנת PHP לאתר הוורדפרס שלכם, אנחנו יכולים לעזור לכם בתיקון כל תקלה, בקידוד ובניית כל אלמנט או תכונה, בניית API, הגברת האבטחה ברמת השרת, האצת האתר ועוד.

Post Author Image
מחבר: מיכאל

מיכאל הוא מתכנת PHP, JavaScript ושותף בחברת Be Wiser, שם הוא מפתח אתרים ותבניות בסביבת וורדפרס. מיכאל למד לתכנת לבד ועבד כמתכנת חיצוני במגוון חברות ופרויקטים.

לכל המאמרים של: מיכאל

3306 צפיות