ריטיינר חודשי או בנק שעות

בעלי עסקים רבים מעדיפים לשלם על בנק של מספר שעות עבודה ידוע מראש או על ריטיינר חודשי. בכך, נכסך מהם הצורך לחפש מתכנת ( או כל נותן שירות אחר ) ולהתעסק בהעברת תשלום בעבור כל קריאה.

ריטיינר חודשי

המונח ריטיינר באנגלית או "שכר טרחה עיתי" ( מלשון עת, לפי האקדמיה ללשון העברית ), מדבר על מתן תשלום חודשי קבוע ללא קיום יחסי עובד – מעביד בעבור שירות שניתן במהלך החודש. למעשה, מדובר בשירותי תחזוקה המבוססים על תשלום חודשי קבוע עבור שירותי תחזוקה כלליים או פרטניים.

ריטיינר חודשי מספק מענה ללקוחות אשר אין להם את הידע או הזמן לתחזק את האתר שלהם.

הריטיינר עונה על מספר סעיפים מוגדרים מראש אך דינמיים, אשר לרוב חוזרים על עצמם בכל תקופה. ( טיפול בתקלות שוטפות, אבטחת אתרים, פרסום תכנים, ניהול משתמשים, ביצוע עדכוני מערכת וכו').

במהלך החודש, נותן השירות מספק את השירות לפי הסעיפים שנקבעו מראש, כאשר בכל חודש עוקב, התשלום על הריטיינר מתחדש וכך השירות ממשיך.

באמצעות ריטיינר, בעלי עסקים יכולים ליהנות מתחזוקת אתרים חודשית שנותנת מענה על תקלות שוטפות, עדכוני מערכת ותוכן, ניהול משתמשים, אופטימיזציה, פתרונות מתקדמים באבטחת אתרים ועוד.

ריטטינר חודשי או בנק שעות למתכנת

בנק שעות למתכנת

בנק שעות מתכנת וורדפרס מבוסס על רכישה כמותית של מספר שעות כללי ללא הגבלת זמן.

בגדול, בנק שעות מתייחס למסגרת שבה לקוחות יכולים לרכוש שעות פיתוח ממתכנתים מקצועיים ומנוסים. במקום לשכור מתכנתים לפרויקט מסוים או לקבל אותם על בסיס קבוע, הלקוח משלם עבור כמות מסוימת של שעות עבודה של מתכנתים, שבהן הם עובדים על פרויקטיו של הלקוח.

זה מאפשר לרוכשי הבנק לשלם שכר רק על הזמן שבו הם באמת זקוקים לעבודת מתכנתים, ובכך הם יוצרים שליטה גמישה במשאבים.

חברות מסוימות מחשבות גם רבע שעה של עבודה, כשעה שלמה או כחצי ממנה. מחזורי השעה שלהם מבוססים על חצאי שעות. כך שבמידה ואם משך העבודה לקח 20 דקות, אתם משלמים על 30 דקות.

לא כך הדבר אצלנו, אנו מחשבים את השעות לפי הדקות שהושקעו בפועל. כל דקה מתווספת לסך הכולל של בנק השעות, ואין אצלנו הפסקות קפה או סיגריה. אף דקה אינה מבוזבזת וכל שעה מבנק השעות משמשת נטו לעבודה.

שכר שעתי למתכנת

החל מ- ₪220/שעה

 • מתכנת PHP מקצועי

 • אפשרות לתכנות Java script

 • אפשרות לתכנות jQuery

 • עבודה עם HTML | CSS

 • מסגרת עבודה BOOTSTAP 5

 • עד שעה אחת או חלק ממנה

 • אפשרות לעבודה עם אלמנטור פרו

לפרטים נוספים והצעת מחיר פנה אלינו

  Post Author Image
  מחבר: מיכאל

  מיכאל הוא מתכנת PHP, JavaScript ושותף בחברת Be Wiser, שם הוא מפתח אתרים ותבניות בסביבת וורדפרס. מיכאל למד לתכנת לבד ועבד כמתכנת חיצוני במגוון חברות ופרויקטים.

  לכל המאמרים של: מיכאל

  120 צפיות