תחזוקת אתרי וורדפרס


שירותי ניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס

אין זמן לאחזקת האתר? Be Wiser מספקת שירותי תחזוקת אתרי וורדפרס, אנו נתאים לכם תכנית מותאמת אישית לצרכים ולתקציב שלכם.

Maintenance

תחזוקת אתרים

תחזוקת-אתרי-וורדפרס-רקע-נקודות

תחזוקת אתרי וורדפרס

מה הם שירותי תחזוקת אתרי וורדפרס?

תחזוקת אתרי וורדפרס מתחלקת לשני חלקים. ראשית, שירותי תחזוקה הדואגים לאבטחת האתר ושידרוג המערכת והתוספים, ובנוסף לכך סגירת פירצות אבטחה והבטחת המשך הפעילות הרציפה של האתר. שנית, שירותי ניהול הקשורים לעדכון התוכן עצמו ולפרסום פוסטים ומוצרים חדשים, כמו גם הנחות וקופונים, ושינויים קוסמטים קלים כמו החלפת תמונות וטקסט וכו. תחזוקת אתרים עלולה להיות סיזיפית ולתפוס זמן יקר שלא תמיד יש, שכן אחזקת אתר ברמה גבוהה דורשת השקעת זמן יומית על מנת לשמור על אותה רמה ויתרה מזאת, על מנת להרים את רמת האתר לשלבים גבוהים יותר.

לאתרים שעובדים לאט מומלץ

אופטימיזציה לאתרים

הגנה על מערכת וורדפרס מפני פריצות

כל אתר תחת כל פלטפורמה ניתן לפריצה וגניבת מידע ואף לריסוק טוטאלי. לא ניתן למגן אתר במאת האחוזים והאקרים תמיד ימצאו דרכים חדשות ויצירתיות לפרוץ לאתרים. אף על פי כן ניתן ואף רצוי להקשות אליהם ובעיקר לנסות למזער נזקים עתידיים, ועל כן חשוב מאוד להשתמש בשירותי תחזוקת אתרים. על מנת לנסות ולמנוע פריצות עד כמה שניתן, וכמו גם ליצור דרך מהירה וחלקה לחזרה לפעילות שגרתית. אף אחד לא רוצה לראות את האתר שלו מרוסק, עדיף להזהר ולא להצטער.

תחזוקת אתרי וורדפרס

על מנת למנוע מצבים בעייתיים בהם האתר לא מתפקד כמו שצריך, חשוב מאוד לעדכן את מערכת האתר על כל תוספיה השונים בתדירות גבוהה ובזמן אמת תוך שימת לב לתוכן העדכון ונחיצותו ובכך להבטיח את המשך הפעילות התקינה של האתר לאורך זמן בהצלחה.

קידום אתרים אורגני

עוזר בשמירה על תוכן רלוונטי ומעודכן כל הזמן.

חשוב!

ביצוע רוטינה יומית של כניסה ללוח הבקרה של וורדפרס הכוללת סריקת אבטחה, שידרוג התוספים ומערכת, וטיפול מידי בתקלות, תמנע את רוב הפריצות לאתר ותחסוך לכם זמן, כסף, וכאב ראש.

Management

ניהול אתרים

תחזוקת-אתרי-וורדפרס-רקע-נקודות

ניהול אתרי וורדפרס

עדכון תוכן

כפי שצוין, שירותי ניהול אתרים קשורים לעדכון התוכן עצמו, פרסום מאמרים ומוצרים חדשים, כמו גם הנחות, קופונים וכמובן ביצוע שינויים קוסמטים קלים הם חלק מהשגרה היומית במסגרת שירות זה.

קידום אתרי וורדפרס

חלק גדול מלקוחותינו בעלי האתרים מספרים על מחסור בזמן ובאי יכולת לערוך ו/או להעלות תכנים חדשים לאתר שלהם. חוסר זמן גורם לטיפול גרוע באתר וזה מביא לירידה בחשיפה ובדירוג, כל אתר דורש עדכון מתמיד מפני שאתר לא מעודכן מקבל דירוג נמוך יותר בתוצאות מנועי חיפוש. לשם כך נועדו שירותי ניהול אתרים, מלבד אחזקת האתר הם מעניקים מסגרת נוחה קלה ורציפה למינוף האתר והעסק שלכם בהצלחה. לחצ/י למידע נוסף על שירותי #קידום אתרים אורגני

ניהול ואחסון אתרי וורדפרס

כתבנו מאמר המסביר מה הם שרתים לאיחסון אתרים, מה כדאי לדעת ועל מה כדאי לשים לב. המדריך כולל המלצות לחברות איחסון אתרים בארץ ובעולם, וכולל קישורים ישירים לאתרי החברות עצמן. בנוסף המדריך כולל גם המצלות לבחירת שם דומיין לעסק שלך, וקישורים לחברות המובילות בארץ ובעולם לרכישת שמות דומיין בכל סיומת. לאחר קריאת המדריך אין לנו ספק שתדעו הרבה יותר על תחזוקה ואחסון אתרים ושרתים ושמות דומיין. קרא/י עוד על #אחסון אתרים בישראל

שירותי ניהול אתרי וורדפרס

במסגרת השירות אתם שולחים אלינו מידע חדש כמו מוצר, מאמר / פוסט או כל פרט אחר ותפקידנו הוא לעדכן את התוכן בצורה מקצועית ומהירה. הפרטים או המוצרים הללו יופיעו באתר ויראו מצוין ובכך בעצם נשמור על האתר שלכם עדכני ורלוונטי לכלל הגולשים וגם למנועי החיפוש.

שירותי תחזוקה וניהול אתרים של חברת #Be Wiser נועדו לספק לך שירותים אלו בדיוק, מתחזק האתר עוקב אחר עדכוני הגרסאות והפרצות ודואג לוודא שהאתר שלכם עדכני ומאובטח.

אין לך אתר? קבל/י מידע על #בניית אתרי וורדפרס

Advantage

יתרונות

תחזוקת-אתרי-וורדפרס-רקע-נקודות

במה אנו טובים יותר בתחזוקת אתרי וורדפרס

מקצוענים בתחזוקת אתרים

נסיון

לאורך הזמן צברנו ידע וניסיון רב בתחזוקת אתרים וכיום אנו מעניקים שירותי ניהול, תמיכה ואחזקת אתרים לעשרות אתרים של חברות ועסקים קטנים וגדולים.

מקצועיות

אנו בעלי ידע והיכרות מעמיקה באתרים המבוססים על קוד פתוח ופלטפורמות ניהול תוכן ומסחר דוגמת וורדפרס ואחרות.

שיטתיות

אנו מתחזקים אתרים על פי שיטה משולבת כשכל אחד מהשלבים בא להבטיח המשך פעילות תקינה וחזרה מהירה לפעילות במקרה של פריצה לאתר.

מהירות תגובה

יש לנו מספר דרכים ושיטות לניטור ותחזוקת אתרי וורדפרס במהלך כל שעות היום, דבר המאפשר תגובה מהירה בזמן אמת.

ראייה רחבה

היכרות והבנת הצרכים שלכם מהווים את הבסיס לדרכי הניהול והתחזוקה של האתר, מתוך ראייה רחבה וניסיון רב למדנו על מה נכון לשים דגש.

יחס ושירות

אנו מעניקים שירות חם ויחס אישי לכל לקוח ומסביב לשעון, ותמיד שמחים לסייע לבעלי עסקים ואתרים בפיתוח והתרחבות האתר.

תחזוקת אתרים ותמיכה בפלטפורמות אחרות

אנו חברה שמתמחה באתרי וורדפרס ולכן אנו מתמקדים במערכת זו. יחד עם זאת, אנו יודעים שלא כולם משתמשים בפלטפורמת וורדפרס ועל כן אנו מציעים שירותי תחזוקה על בסיס טיפול בתקלות בלבד לאתרים שלא תחת פלטפורמת וורדפרס.

Pricing

עלות

תחזוקת-אתר-וורדפרס

תוכניות חצי שנתיות לתחזוקת אתרים

תחזוקת אתר
וורדפרס

₪590

∗עלות חודשית. המחיר אינו כולל מע"מ. ∗לאתרים עסקים או בלוג

לאתרי מסחר - החבילה כוללת פרסום עד 50 מוצרים בחודש.

שינויים קוסמטים כוללים תיקון שגיאות עיצוב והתאמה לניידים, החלפת כותרות וטקסטים במידת הצורך, שינוי/הוספת אלמנטים לדפים קיימים ועוד.

התקנת מערכת אבטחה מתקדמת לניטור והגנה מפני ניסיונות פריצה לאתר.

שחזור אתר מהיר במקרה של פריצה, קריסה או נפילה.

פרסום מאמרים רלוונטים באתר, אחת לחודש.

ביצוע אופטימיזציה לקידום אתרים אורגני בגוגל, מילות מפתח, ON-PAGE SEO, שירותי גוגל.

בניית דף נחיתה יעודי לקידום שירותי החברה ברשתות החברתיות ולמטרת פרסום ממומן בגוגל.

ביצוע אופטימיזציה להאצת מהירות הפתיחה של האתר.

הטמעת שירותי גוגל: Analytics, Tag manager, Search Console.

ביצוע מעקב אחר אירועים המתרחשים באתר וניטורם לצורך קידום האתר ושיפור השירות ללקוח.

בא לכם לבנות תוכנית מותאמת אישית לתחזוקת אתרים?

ביחרו את הסעיפים המתאימים לכם, הוסיפו סעיפים משלכם ושילחו אלינו. אנחנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר מותאמת רק לכם.

Must

מחויבות

תחזוקת-אתר-וורדפרס

תחזוקת אתר וורדפרס

וורדפרס ( wordpress ) היא מערכת לניהול תוכן ( CMS ) המצליחה והפופולרית ביותר בעולם, המערכת יצרה לאור בשנת 2003 והיא מבוססת PHP. המערכת כתובה בקוד פתוח (open source) ומבוססת תוספים וארכיטקטורה של תבניות. מתוך 100.000 האתרים המצליחים בעולם 31% עובדים עם מערכת וורדפרס. מערכת וורדפרס מאפשרת גמישות מרבית בכל אספקט בבנית האתר ותחזוקתו, החל מאפשרויות העיצוב הרבות, ועד בניית דפים, פוסטים #דפי נחיתה ללא הגבלה. קיים מבחר עצום של תוספים הקיימים עבור מערכת זו, וכל זה גם הודות היותה פלטפורמה בקוד פתוח.

כמות המידע הזורם למערכת וורדפרס באתר פעיל היא גדולה. יש לטפל בלקוחות ובמכירות, לבדוק ולאשר תגובות, כמן כן יש לעשות מבצעים וקופונים, לעדכן מוצרים או שירותים, יש צורך לעדכן את מערכת וורדפרס כשזה יוצא וכמובן את שאר התוספים. ביצוע שידרוגים למערכת וורדפרס ולתוספים השונים עלול לגרום לשינוים באתר ובבסיס הנתונים, עיצוב הדפים עלול להשתנות ואלמנטים באתר עלולים להפסיק לפעול. על כן צריך להעזר בשירותי אחזקת אתרים בכלל או תחזוקת אתרי וורדפרס בפרט מחברה עם ניסיון. קרא/י עוד על # בניית אתרי ווקומרס

שירותי ניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס משלבים בתוכם

  • תחזוקה שוטפת של המערכת ואבטחתה על בסיס יומי לפי שיטה שפיתחנו.
  • ביצוע סריקה יומית לגילוי מוקדם של וירוסים ופריצות.
  • ביצוע אופטימיזציה לאתר למיקסום מהירות הפתיחה.
  • פרסום פוסטים ומאמרים בבלוג וקופונים ומבצעים בחנות.
  • ניהול ועדכון שוטף של כל התכנים באתר.
  • עדכוני תוספים ושיפורי אבטחה.
  • טיפול בתקלות ווירוסים.

אל תהמרו על בטיחות האתר שלכם, רכשו שירותי תחזוקת אתרי וורדפרס

בעזרת צעדים אלו ניתן להבטיח שהאתר שלכם יהיה עדכני ורלוונטי בכל עת, דירוג האתר יעלה במנועי החיפוש והמשתמשים יהנו מחומר עדכני ורציף. יתרה מכך, תחסכו זמן יקר שהולך לאיבוד בניהול השוטף של האתר. עלויות ניהול ותחזוקת אתרים אינן גבוהות במיוחד ולעתים מדובר במהלך החכם ביותר שעסק יכול לעשות בעידן זה. ועם מחירים ומבצעים כאלו זה משתלם אף יותר. שירותי ניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס הנם שירותים ייחודים המשלבים בין התחזוקה השוטפת הנדרשת לכל אתר ואתר ובין עדכון התכנים באתר. קישור ל#אתר ווקומרס העולמי

WhatsApp WhatsApp