בניית אתרי וורדפרס


פיתוח ובניית אתרי וורדפרס ללא תבניות "מדף"

בניית אתרי וורדפרס משורת הקוד הראשונה ועד לאתר חי - היתרון שלנו מתבטא באיכות הקוד הסופי, ביחודיות העיצוב והאלמנטים, במתודות, באופטימיזציה, במהירות העבודה של תבנית האתר וברמת האבטחה.

WordPress

אתרי וורדפרס

בניית-אתרי-וורדפרס-רקע-נקודות

אנו מתמקדים בבנייה ופיתוח אתרי וורדפרס

למה אנו בוחרים להתמקד בפיתוח אתרים בוורדפרס

וורדפרס היא מערכת הקוד הפתוח הנפוצה והפופולרית ביותר בעולם, עם נתח שוק של כ-64% מכלל האתרים המשתמשים במערכת ניהול תוכן. הערכות מדברות על וורדפרס כמפעילה של 40% מאתרי האינטרנט.

נתון זה גדל בהתמדה מדי יום, כאשר יותר ויותר עסקים נוטשים את שיטות הניהול הישנות והקשות לניהול כמו Sitecore ו-Umbraco, ובוחרים בבניית אתר וורדפרס כדי לעבור למערכת לניהול אתרי תוכן גמישה, ידידותית למשתמש וחסכונית הרבה יותר, מערכת וורדפרס-WordPress.

חברות רבות לפיתוח אתרים מתפזרות על פני תחומים רבים או לחילופין מתמקדות רק באתרי תבנית כמו אלמנטור. אנחנו בחרנו להתמקד בוורדפרס כמערכת המובילה לבניית אתרי אינטרנט לפני הכל בגלל הטכנולוגיה המצוינת והגמישות הרבה, שנית מפני שוורדפרס היא המערכת שתוביל את אתרי האינטרנט לפחות בשנים הקרובות.

בניית-אתרי-וורדפרס

WordPress

למה וורדפרס

בניית-אתרי-וורדפרס-רקע-נקודות

יתרונות בניית אתרי וורדפרס

01

וורדפרס
ניתנת להרחבה

בין אם יש לך אתר בלוג, פורטל עסקי, #אתר ווקומרס או רשת אתרים עמוסים בפונקציונליות מותאמת אישית, וורדפרס יכולה להתאים את עצמה לצרכים שלך, כולל #דפי נחיתה.

02

וורדפרס טובה
לקידום אתרים

מומלצת ל#קידום אתרים אורגני בגלל קלות האופטימיזציה. מניהול המטא נתונים הפשוט, ועד שלל התוספים והכלים המעולים, וורדפרס הופכת את התהליך לפשוט יותר.

03

וורדפרס
נוחה למשתמש

בין אם אתה מתכנת, מנהל תוכן או שיווק, או סתם מוסיף תוכן חדש לאתר שלך, ממשק המשתמש האינטואיטיבי והפשוט של וורדפרס מקל על העבודה שלך.

04

וורדפרס עובדת
בכל דפדפן

וורדפרס עובדת על כל סוגי הדפדפנים ויש לה התאמה לדור הבא של כל הדפדפנים. ניתן לגשת ללוח הבקרה של וורדפרס גם מהדפדפן הכי פשוט בנייד שלכם.

05

רשיון חופשי
וקוד פתוח

בניית אתר וורדפרס לא דורשת רישיון וניתן להתאים אותה באופן מלא לעסק שלך ללא הגבלות. עדכוני תוכנה אף הם בחינם כך שתקבל את הגרסה העדכנית ביותר ללא עלות.

06

תוספים חוסכים
זמן וכסף

לוורדפרס יש אלפי תוספים זמינים שיכולים להתחבר לעסק שלך במהירות ובמחיר יעיל. מחפש תכונת פיתוח חדשה? ייתכן שכבר יש תוסף זמין כדי לחסוך בזמן פיתוח נרחב.

07

מפתחים
מכל העולם

אלפי מפתחים תורמים ללא הרף לשיפור וורדפרס. קהילת המפתחים היא ענקית והחיסכון בעלויות בניית ו# תחזוקת אתרי וורדפרס בהשוואה לחברות עצמאיות יהיה עצום.

08

מהירות, אבטחה,
וביצועים

וורדפרס משתפרת ללא הרף ועם כל גרסה חדשה מגיעים שיפורים באבטחה, במהירות וביצועים, כך שאתה אף פעם לא נשאר מאחור.#אופטימיזציה לאתרים תאיץ את האתר אף יותר.

09

ללא חוזים
והגירה קלה

מכיוון שוורדפרס היא קוד פתוח, אין חוזים או רכישת רישיון. אם תרצה להעביר את התוכן שלך, או תחליט שאתה רוצה להשתמש בפלטפורמה אחרת, תוכל לעשות זאת.

10

וורדפרס
תומכת שפות

וורדפרס זמינה בלמעלה מ-100 שפות. בעזרת שימוש בתוספים רב-לשוניים, התוכן באתר שלך יכול להשתנות גם בלחיצת כפתור. וורדפרס הופכת עסקים לגלובליים.

11

ניהול
משתמשים בקלות

וורדפרס היא כלי מושלם ליצירת אתר חברות. ניתן לנהל אלפי משתמשים עם רמות גישה שונות, בין אם מנהל או עורך, תלוי במה שאתה רוצה שהמשתמש יוכל לעשות.

מעל ל30% מהחברות במשק
בחרו בפיתוח אתרים בוורדפרס

חברות עולמיות בחרו בוורדפרס כמפעילה העיקרית של אתריהן, שמות כמו MICROSOFT, UPS, SONY, WALT DISNEY, BEST BUY, אין חלק קטן ברשימה ארוכה של חברות שהעדיפו בניית אתרי וורדפרס. #wordpress.org

Development

פיתוח אתרים

בניית-אתרי-וורדפרס-רקע-נקודות

פיתוח תבניות מיוחדות לאתרי וורדפרס

טכנולוגיות לפיתוח אתרים שאנו משתמשים בהן

8

ספריות שונות
ושפות תכנות

85%

PHP

90%

JS

95%

BOOTSTRAP

99%

HTML

95%

CSS

90%

JQUERY

80%

NODEJS

99%

XML

אל תתפשרו על אתר עם תבנית "מדף" גנרית

דרשו פיתוח אתרי וורדפרס עם תבנית בעיצוב אישי

#דוגמאות לאתרי וורדפרס

Elementor

אלמנטור פרו

תמונת רקע נקודות

בניית אתרי וורדפרס אלמנטור

מעל ל-10M הורדות
באתר וורדפרס

אמנם ההתמחות שלנו היא בפיתוח אתרים ובניית אתרי וורדפרס מקצועיים באמצעות קוד פתוח וקידוד מהאות הראשונה ועד לאתר חי אבל, בשנים האחרונות תוסף אלמנטור לבניית אתרים בוורדפרס תפס תאוצה מטורפת וגרם לפריצה של בוני אתרים עצמאים בגלל הפשטות, הנוחות, והקלות איתם ניתן לבנות אתרים בוורדפרס עם אלמנטור. אף על פי כן, ביתרונות אלו קיימים גם חסרונות, אתרי אלמנטור נוטים להיות תבניתיים ודומים אחד לשני, איטיים להחריד, ועם אורך חיים קצר, אלא אם כן אתם דואגים תמיד לשדרג , לשפץ, ולעדכן את האתר שלכם.

אדם מקצועי יזהה אתר שנבנה עם אלמנטור גם בלי לראות את קוד האתר.

WhatsApp WhatsApp