דפי נחיתה מוצלחים


אופטימיזציה לדפי נחיתה מוצלחים

עמוד נחיתה הוא דף אינטרנט עצמאי, שנוצר במיוחד עבור קמפיין שיווקי או פרסומי. זה המקום בו המבקר "נוחת" לאחר שהוא לוחץ על קישור במודעות גוגל או פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר או מקומות דומים באינטרנט.

LandingPage

דפי נחיתה

הקמת-דף-נחיתה

דפי נחיתה מוצלחים

כיצד דפי נחיתה פועלים?

עמוד נחיתה הוא כל דף אינטרנט שצרכן יכול לנחות בו ולבצע פעולה

לרוב הוא עוסק בתחום השיווק, זה יהיה בדרך כלל דף נחיתה עצמאי, נבדל מדף הבית או כל דף אחר, המשרת מטרה ספציפית וממוקדת.

דף נחיתה משמש למעקב אחר מטרה מסוימת אשר באה לידי ביטוי בתוכן ובעיצוב אשר מעודד קריאה לפעולה. בעיקרו של דבר, זה הצעד הבא לקראת הפיכת מבקר ללקוח.

#דפי נחיתה מוצלחים מאפשרים לך לקדם מוצר או שירות, אולי איזושהי הנחה מיוחדת, מידע מסוים או ביצוע עסקה, בנוסף ניתן לאסוף פרטי יצירת קשר.

דפי-נחיתה-מוצלחים

המרת מבקרים ללידים היא הצעד הראשון ביצירת מערכת יחסים בין החברה שלך ללקוח פוטנציאלי.

בניגוד לדפי אינטרנט, שבדרך כלל יש להם מטרות רבות והם מעודדים קריאה והתעמקות, דפי נחיתה מוצלחים מעוצבים עם מיקוד או מטרה אחת, מטרה המכונה קריאה לפעולה. מידע נוסף בנושא נמצא בקישור הזה... # קידום אתרים אורגני

Difference

הבדלים

דפי-נחיתה-מוצלחים

דפי נחיתה מוצלחים או דף בית

אנשים מסוימים עשויים לתהות מדוע עליהם להתעסק בדפי נחיתה כאשר המטרה העיקרית היא להביא מבקרים לדף הבית שלהם?

הקמת-דף-נחיתה

מיקוד

בעוד שדף בית ממוצע מכיל המון מידע והסחות דעת, דף הנחיתה ממוקד במיוחד. בעמוד נחיתה קיימים פחות קישורים ותפריטים, קישורים מפתים את המבקר ללחוץ ומושכים אותו למקום אחר באתר. פחות קישורים בדף נחיתה מגדיל את ההמרות, מכיוון שיש פחות קישורים, הסיכוי ל"זכות" בלחיצה על הקריאה לפעולה הממוקדת שבדף, גדל. זו הסיבה שאנשי שיווק מומחים תמיד משתמשים בדפי נחיתה ייעודים כיעד לתנועה שלהם, זה אחד התנאים הבסיסיים לבניית דפי נחיתה מוצלחים.

דפי-נחיתה-מוצלחים

המרה

קבלת מבקרים באתר מסחרי היא ללא ספק מטרה חשובה אבל היא תייצר יחסי המרה נמוכים יותר מאשר דפי נחיתה מוצלחים. דפי הבית מכילים מידע רב ומזמינים את המשתמשים לנווט למגוון מיקומים שונים. אם מבקר מגיע לדף הבית שלך מתוך מחשבה על מטרה ספציפית אחת, הוא עשוי להתיאש אם יהיה עליו לחפש תחילה בין הדפים, השירותים והמוצרים השונים.

האתר עובד לאט?
אופטימיזציה לאתרים

הקמת-דף-נחיתה

זמן

דף נחיתה מבטל את הצורך בחיפוש ושיטוט באתר וממקד את המבקר למטרה אותה דף הנחיתה מקדם. לעומת זאת, המטרה העיקרית של דף הבית היא להפנות משתמשים לדפים אחרים שבהם הם ימצאו את המידע שהם רוצים. דפי נחיתה מבטלים את שלב התיווך בכך שהם בעצמם הדף שהמשתמש רוצה מלכתחילה.

צריך/ה לשדרג את דף הבית?
בניית אתרי וורדפרס

הקמת דפי נחיתה מוצלחים זה העסק שלנו, הרווח הוא שלכם.

דף הנחיתה שלכם עובד לאט? צריכים לבצע מיקוד או אופטימיזציה לדפי נחיתה להשגת מטרותיכם?

פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים ולהצעת מחיר לבנייה ואופטימיזציה לדפי נחיתה.

WhatsApp WhatsApp