אופטימיזציה לאתרים


אופטימיזציה ושיפור ביצועים לאתר וורדפרס

אופטימיזציה לאתרים היא תהליך של ניסוי מבוקר תוך שימוש בכלים ואסטרטגיות מתקדמות כדי לשפר את ביצועי האתר שלך, להגדיל עוד יותר תנועה והמרות, ולהגדיל את ההכנסות.

Optimization

אופטימיזציה
שיפור-מהירות-אתר-וורדפרס

מה זה אופטימיזציה לאתרים

אוהבים להמתין בתור בבנק או בקופת חולים?

מה לגבי המתנה לאוכל במסעדה?

שירות איטי או המתנה ממושכת גורמים לתחושות אי נוחות במקרה הטוב. באופן דומה, כאשר לא מדובר בשירות חיוני, מהירות אתר איטית עלולה לגרום לדירוג גרוע במנועי חיפוש, לתעבורה נמוכה, חווית משתמש שלילית, ובסופו של דבר לנטישת לקוחות פוטנציאלים. #(Bounce Rate)

שיפור מהירות אתר וורדפרס

אופטימיזציה לאתרים היא תהליך של שימוש בניסוי מבוקר כדי לשפר את יכולת האתר להניע יעדים עסקיים. באופטימיזציה לאתרים אנחנו מיישמים בדיקות שונות, מוסיפים ומשנים הגדרות בשרת ובאתר וזאת על מנת לקבוע אילו שינויים יביאו בסופו של דבר לשיפור מהירות אתר וורדפרס שלכם.

אופטימיזציה לאתרים

מהירות אתר וורדפרס מתייחסת למהירות שבה הדפדפן מסוגל לטעון דפי אינטרנט פונקציונליים מלאים מאתר נתון. במילים אחרות, מהירות פתיחת דפי אתר הוורדפרס שלכם. אתרי וורדפרס בעלי ביצועים גרועים ומהירות אתר נמוכה המוצגים באיטיות בדפדפן עלולים לגרום לנטישת משתמשים ולשיעור יציאה גבוה. לעומת זאת, אתרים הנטענים מהר בדרך כלל יקבלו יותר תנועה ויחסי ההמרה יהיו גבוהים יותר.

HighSpeed

למה זה חשוב
אופטימיזציה לאתרים

שיפור מהירות אתר וורדפרס

ככל שמספר הפעולות גדל, כך גדל גם קצב ההמרה.

מחקרים רבים הוכיחו שאופטימיזציה לאתרים ושיפור מהירות האתר משפיעים על הקצב בו משתמשים מסיימים פעולה באתר, ככל שמספר הפעולות שמשתמש מבצע באתר גדל, כך גדל גם קצב ההמרה. לא רק שיותר משתמשים נשארים באתרים בעלי טעינה מהירה, גם קצבי ההמרה גבוהים יותר בהשוואה לאתרים איטיים יותר. למידע נוסף, קרא/י על #דפי נחיתה

למידע נוסף על אופטימיזציה לאתרי מסחר, קרא/י על #בניית אתרי ווקומרס

אופטימיזציה-לאתרים

איכות השרת משפיעה
על מהירות האתר

זמן התגובה של השרת משפיע על מהירות פתיחת הדף, אתרים המאוחסנים בשרתים חלשים יפתחו לאט יותר בגלל זמן התגובה האיטי. #המלצות לאחסון אתרים

46%

מסך החיפושים בגוגל הם בעלי כוונה מקומית.

בעשור האחרון, האינטרנט הפך למקום דרכו הצרכנים מקבלים את החלטות הקנייה שלהם ורוכשים מוצרים. האינטרנט הפך גם לכלי נפוץ למציאת מידע על עסקים מקומיים, חברות, ארגונים שונים ועוד.

78%

מהחיפושים המקומיים בנייד מביאים לרכישות לא מקוונות.

אם את/ה לא עושה אופטימיזציה לאתר שלך ולתוכן, זה לא משנה כמה אנשים מחפשים מונחים רלוונטיים לתחום בו אתה עוסק וכמה תנועה זה ימשוך לאתר שלך, האתר האיטי ירחיק לקוחות ויקבל פחות חשיפה.

Factors

השפעות
אופטימיזציה לאתרים

השפעות על מהירות אתר וורדפרס

משקל

איכות

מיקום

משקל הדף

משקל גדול יותר שווה זמן ארוך יותר. כמות המשאבים שאתר צריך לטעון משפיעה מאוד על ביצועי האתר ומהירותו. קבצי סקריפט ועיצוב, תכני וידאו ותמונות בחדות גבוהה, כולם מוסיפים משקל משמעותי לדף האינטרנט וזמן הטעינה מתארך.

ככל שטכנולוגיות האינטרנט הגדילו את היכולות ואתרי האינטרנט הפכו מורכבים יותר, כך שמירה על אתרי אינטרנט קלים נעשתה קשה יותר. מאתרים של עמודים בודדים עם מספר נמוך של פונקציות הגענו לאתרים מלאי פונקציות, עם שירותים צד שלישי ואנימציות. מפתחים יכולים להוסיף המון פונקציונליות ל#בניית אתר וורדפרס שלהם, וכתוצאה מכך, משקל העמודים גדל.

יש לנו תוכנית שבטח תתאים לכם!

# תחזוקת אתרי וורדפרס

איכות החיבור

ככל שקצה העברת הנתונים איטי יותר, נדרש זמן גדול על מנת להעביר את אותה כמות נתונים. גם אתר קל משקל שתוכנן לעבוד מהר, יתקשה בפתיחה כאשר הקצב איטי, לא כל שכן אתר כבד משקל וללא אופטימיזציה לאתרים.

גם אם אתר אינטרנט תוכנן להיות קל משקל, ייתכן שהוא לא ייטען במהירות בדפדפנים עקב חיבור איטי. ציוד הרשת המקומי ואיכות שירותי ספקיות האינטרנט משפיעים על קצב העברת הנתונים. בנוסף, במכשירים ניידים, כאשר לא משתמשים בוויפי, בדרך כלל חיבור הרשת יהיה איטי יותר. שימוש באחסון אתרים נכון יכול להאיץ את האתר.

האתר שלכם עובד לאט?

מתחייבים לשיפור מהירות האתר!

# אופטימיזציה לאתרים

מיקום השרת

ככל שאת/ה קרוב/ה יותר, כך תגיע/י מהר יותר. ככל שהשרת המגיש את הקבצים נמצא קרוב יותר לאירוע (מיקום המשתמש), כך זמן העברת הנתונים קטנה בהתאמה בגלל הקרבה למכשיר דורש הנתונים ומהירות האתר גדלה.

אם התוכן הנדרש צריך לעבור דרך ארוכה כדי להגיע אל המקום בו הוא נחוץ, הדבר גורם לכמות אחזור גבוהה ולזמן המתנה ממושך עד להגעת הקבצים. לדוגמה, אם קובצי עיצוב ותמונות של אתר מתארחים בחוות שרתים בארצות הברית, משתמש בישראל יצטרך לחכות בזמן שכל הקבצים הללו יעברו אלפי קילומטרים עד למכשיר שלו.

האתר שלכם לא מופיע בגוגל?

שיפור מיקום בתוצאות החיפוש.

# קידום אתרים אורגני